Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Podporují nás > Grant od společnosti VAFO z grant. programu "SPOLUbydlíme"

Grant od společnosti VAFO z grant. programu "SPOLUbydlíme"

Středisko sociálních služeb Prahy 13 zažádalo v roce 2023 o grant v rámci „Grantového programu SPOLUbydlíme“. Grantový program vznikl na základě rozhodnutí jednatelů společnosti VAFO ze dne 1. ledna 2020.

Středisko předložilo projekt s názvem „Rozvoj a modernizace materiálně technické základny Střediska sociálních služeb Prahy 13 při poskytování sociálních služeb  a návazných doplňkových služeb pro seniory a zdravotně postižené a zajištění kvalitního školení pracovníků v přímé péči“.

Středisku byl společností VAFO přiznán grant ve výši  200 000,00 Kč. Výše finančního podílu příjemce na projektu (spoluúčast) je 52 318,39 Kč, což je 20,73% z celkových nákladů. Celkové náklady projektu jsou tedy ve výši 252 318,39 Kč.

Z finančních prostředků jsme nakoupili potřebné jídlonosiče včetně termoobalů a přepravních košů na rozvozy obědů seniorům, podařilo se nám zlepšit materiálně technické vybavení prostoru/kanceláře pečovatelek. Pořízením IT techniky mohou snadněji absolvovat pravidelná online školení, vykonávat administrativní práce, které jsou spojené s prací  pracovníků v sociálních službách.

Získané prostředky, které jsme vložili do modernizace vybavení naší terénní pečovatelské služby, zvýší kvalitu vykonávaných sociálních služeb pro seniory a v konečném výsledku přispějí k jejich  spokojenosti s touto službou.

MOCKRÁT DĚKUJEME ZA FINANČNÍ PODPORU.

 

Jiří Mašek, ředitel Střediska sociálních služeb Prahy 13

V Praze 20. prosince 2023

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky