Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Okénko sociálního pracovníka > Volnočasové aktivity a kluby seniorů

Volnočasové aktivity a kluby seniorů

Naši senioři ve Středisku sociálních služeb Prahy 13 provozují řadu aktivit.

Mezi ty nejpopulárnější patří chození s holemi Nordic Walking (tzv. severské chození), pétaque nebo cvičení paměti. Nelze též opomenout universitu třetího věku (U3V). Dále se zúčastňují kulturních akcí na radnici městské části a v Kulturním domě Mlejn.

Přehled o volnočasových aktivitách najdete na našich webových stránkách a nebo Vám informace poskytne paní Alena Hrabětová, pracovník volnočasových aktivit. Paní Hrabětová pracuje ve Středisku sociálncíh služeb Prahy 13. Má kancelář v budově A v  I. patře, telefon 725 393 061, e-mail: sekretariat@sssp13.cz .

Ve Středisku sídlí 5 klubů seniorů, blíže o klubech, resp. kontaktech na ně zjistíte po rozkliknutí webového odkazu: www.sssp13.cz/organizace-sidlici-v/kluby-senioru.html  Mimo Středisko se schází ještě další seniorské kluby. Informace o nich vám ráda poskytne paní Iva Dvořáčková, vedoucí oddělení sociání péče Odboru sociální péče ÚMČ Praha 13, telefon: 235 011 443, e-mail: DvorackovaI@praha13.cz a nebo si rozklikněte odkaz: www.praha13.cz/Nasi-seniori , kde je také vše potřebné.

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky