Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Okénko sociálního pracovníka > Pozor zpozorněte!!!!!!!! Nabídka služeb pro seniory v denním stacionáři

Pozor zpozorněte!!!!!!!! Nabídka služeb pro seniory v denním stacionáři

Vážené seniorky a senioři,

denní stacionář ve Středisku sociálních služeb Prahy 13 pro Vás nabízí místo pro společenská setkávání. Pokud se přes den cítíte sami anebo čekáte přes den sami v bytě na své blízké, až se vrátí večer z práce, a vadí Vám to, můžete využít v pracovních dnech od 8.00 do 16.30 hodin společenských prostor denního stacionáře. Zde se můžete potkávat se seniory podobných zájmů a názorů a ztratit pocit samoty a opuštěnosti.

V našem stacionáři bude o Vás dobře postaráno. Zajištěna je pro Vás celodenní strava, dále řada zajímavých činností, spočívajících v hraní her, cvičení paměti, či ve zhotovování různých výrobků pro potěchu svou i ostatních. Nudit se rozhodně nebudete. Osobním přístupem našich pečovatelek si brzo vytvoříte dojem příjemného rodinného prostředí.
Naše zařízení nabízí dále koupání v bezbariérové vaně, masáže, pedikúru, rašelinové zábaly nebo světelnou terapii Bioptron. Klientům je k dispozici zahrada s altánem, petangovým hřištěm a pěti cvičebními fitness stroji určenými speciálně pro seniory.

Náš denní stacionář je bezbariérovým sociálním zařízením, které je určeno pro seniory a osoby se zdravotním handicapem, kteří jsou postiženi či ohroženi ztrátou soběstačnosti a nemohou být proto přes den sami.

Doprava klientů do stacionáře a zpět domů je zajišťována vozy Střediska, vybavenými zvedací plošinou pro přepravu vozíčkářů.
Více informací o službách, o provozu denního stacionáře a cenách za služby získáte na číslech 222 543 022 a 724 952 592. Nebo pište na adresu pecovatelskasluzba@sssp13.cz    a nebo se podívejte na webové stránky www.sssp13.cz.


Informace o našich službách je určena i všem lidem, kterým nezůstává lhostejný život seniorů, ať už jde o jejich rodinné příslušníky, anebo jen o známé či sousedy odvedle.

Jiří Mašek,
ředitel Střediska sociálních služeb Prahy 13

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky