Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Okénko sociálního pracovníka > Kdo je sociální pracovník a co dělá

Kdo je sociální pracovník a co dělá

Náš sociální pracovník, paní Mgr. Martina Cveklová, vám poradí jak správně využívat naše registrované sociální služby na MČ Praha 13, tj. pečovatelskou službu a denní stacionář. A jak uzavřít smlouvu o jejich využívání.
 
Dále pak, ve spolupráci se Sociálním odborem Úřadu městské části Praha 13, Vám ráda poradí, jak postupovat a žádat o dávky státní sociální podpory, o příspěvek na péči, na mobilitu a o dávky pro osoby zdravotně postižené. Jen pro úplnost je nutno uvést, že všechny tyto dávky vyplácí územně příslušná pobočka Úřadu práce hl.m. Prahy.

Má kontakty na domovy seniorů, domovy se zdravotním postižením a domovy se zvláštním režimem. S řadou těchto zařízení spolupracuje a zná je. Proto vám může být prospěšná radou při jejich výběru jak z hlediska sociálně zdravotní vhodnosti, tak z hlediska postupu při podání žádosti, doby čekání na přijetí do konkrétního,toho či onoho,zařízení, ap. I v tomto směru je úzce projena s odbornými pracovníky výše uvedeného Sociálního odboru ÚMČ Praha 13.

Spojení na paní Mgr. Martinu Cveklovou naleznete v části webu "kontakty". Pokud budete mít pocit nebo potřebu se jí na něco zeptat, neváhejte a oslovte jí.

Jiří Mašek, ředitel Střediska sociálních služeb Prahy 13

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky