Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Okénko sociálního pracovníka > Jak se stát naším klientem

Jak se stát naším klientem

Jak se stát naším klientem

Pokud se Vám zdá nebo se už stalo skutečností, že s některými běžnými životními situacemi máte problém a ne zcela je zvládáte, pomůžeme Vám. Zavolejte nám nebo požádejte své nejbližší, aby se ozvali oni, a společně se poradíme, jak Vám a s čím můžeme pomoci.

Středisko poskytuje dvě registrované sociální služby a to pečovatelskou službu a denní stacionář.

Co obě služby umí a dělají, se dovíte v případě pečovatelské služby na odkazu: http://www.sssp13.cz/stredisko-socialnich/pecovatelska-sluzba.html), u denního stacionáře pak získáte víc informací kliknutím na odkaz: http://www.sssp13.cz/stredisko-socialnich/denni-stacionar.html .

Naším klientem se stanete, pokud se rozhodnete využívat některou z těchto služeb a my s Vámi sepíšeme smlouvu o poskytnutí pečovatelské služby, anebo o poskytnutí služeb v denním stacionáři. Smluvní ujednání se řídí zákonem 108/2006Sb., o sociálních službách a občanským zákoníkem. 

Pokud se tedy rozhodnete využít některou ze služeb, zavolejte na pečovatelskou službu Střediska sociálních služeb Prahy 13 na čísla 602 527 959, 222 543 021, anebo nám napište mailem na adresu socialnipracovnik@sssp13.cz. Můžete nás navštívit i osobně v kanceláři pečovatelské služby, kde se Vám budou věnovat Mgr. Martina Cveklová, vedoucí pečovatelské služby a sociální pracovník nebo paní Ludmila Bílková, hlavní koordinátorka pečovatelské služby.   

Na spodní části obrazovky si můžete stáhnout soubory (ve formátu PDF), které souvisí s výše napsaným.

JIM

 

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky