Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Fotogalerie > 4.1. 2016 se konal Tříkrálový koncert a všem se líbil

4.1. 2016 se konal Tříkrálový koncert a všem se líbil

Zpívání na Tři krále 

V pondělí 4. ledna se uskutečnil ve Středisku sociálních služeb Prahy 13 „Tříkrálový koncert pro Lukáše“. Koncert se stává již příjemnou tradicí. Koná se každoročně, bezprostředně po odchodu starého roku, a tento byl již čtvrtý v pořadí. Koncertu se zúčastnili Pavel Jaroš, zástupce starosty, a Helena Volechová, vedoucí Odboru sociální péče Úřadu MČ Praha 13. Pavel Jaroš všem seniorům úvodem popřál jménem svým i jménem vedení městské části hodně zdraví a štěstí v novém roce.

Účinkující dětské sbory Klíček a Notečka z FZŠ Mezi Školami o počtu 29 dětí pak pod vedením sbormistryně paní Aleny Panochové ve 40 minutovém pásmu zazpívaly přítomným seniorům vánoční písně a koledy. Na závěr si všichni, účinkující i posluchači, zazpívali tradiční koledu „My tři králové jdeme k vám“. Koncertem si tak senioři i děti připomněli dvanáctý den Vánoc, kterým Vánoce fakticky vrcholí a současně končí.

Děti i senioři si akci příjemně užili a vzájemně si slíbili, že si napřesrok zpívání opět zopakují. Je na místě vyjádřit názor řady přítomných a poděkovat a pochválit FZŠ Mezi Školami, že má tak mladé a talentované umělce, kteří si najdou čas pro seniory, aby je potěšili a rozdávali jim radost.     

 Jiří Mašek, ředitel SSSP13, 6.1.2016

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
Tříkrálový koncert - texty písniček.pdf121,6 kB20.01.2016 21:31
 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma