Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > Fotogalerie > 16.3.2017, Návštěva u Stodůleckých hasičů

16.3.2017, Návštěva u Stodůleckých hasičů

Ve čtvrtek 16. března začala sezona tradičních seniorských výšlapů s holemi NORDIC WALKING, neboť v tento den se konal první letošní pochod. A šlo se z Lukáše na návštěvu do zbrojnice SDH Stodůlky - www.sssp13.cz/co-uz-se-stalo-archi/16-3-2017-navsteva-u.html .  Výšlapu, který již poněkolikáté pořádá Středisko sociálních služeb, se účastnilo přes dvacet „pochodníků“. Městskou část reprezentovali pan místostarosta Ing. Pavel Jaroš a člen sociální výboru, pan zastupitel Miloš Drha.

Zbrojnice se nachází na Velké Ohradě hned naproti Lidlu. Na místě nás už čekal starosta sboru pan Vojta Koutek, který pochodníky přivítal a seznámil je s historií sboru a s vybavením zbrojnice. A že bylo na co se dívat, dokládají fotky.

Po prohlídce se šlo nazpět do Lukáše, odkud se i vycházelo a kde byl cíl výšlapu. Počasí chodcům přálo, svítilo sluníčko, bylo teplo a tak vůbec bylo hodně příjemně. Není tedy divu, že cesta rychle ubíhala, a i když nebyla nikterak dlouhá, měřila celkem jen 5 185 kroků (2,9 km), ušli ji všichni velmi rychle. Na konci cesty, v Lukáši, kdo měl chuť a vyhládlo mu, si zašel do jídelny oběd.

Další pochod NW se půjde z Lukáše do Třebonického pivovaru na pivo. Ale to bude až v květnu. Nicméně informace o této oblíbené akci už připravujme.
 

Jiří  Mašek, Středisko sociálních služeb Prahy 13, 5.4.2017

 

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky