Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Zpráva o činnosti Střediska sociálních služeb Prahy 13 za rok 2021

Zpráva o činnosti Střediska sociálních služeb Prahy 13 za rok 2021

 

 

                                                                      

Vážení čtenáři                                                         

předkládám Vám poohlédnutí za rokem 2021 prostřednictvím naší Výroční zprávy o činnosti Střediska sociálních služeb Prahy 13 (viz soubor ke stažení níže).

Na následujících stránkách se můžete dočíst o každodenní práci pracovníků našeho Střediska, kterou konali ku prospěchu a k podpoře spokojeného a důstojného života našich seniorů. O práci terénní pečovatelské služby, pracovníků denního stacionáře, o stravovacím zařízení, o bydlení seniorů v Domě sociálních služeb Lukáš, o volnočasových seniorských aktivitách, apod. Seznámíte se na nich podrobně i s výsledky našeho hospodaření.  

Bohužel i v uplynulém roce naši práci poznamenala stále přetrvávající koronavirová pandemie. Mnozí moji kolegové se s touto hrozbou „seznámili“ osobně a boj s ní všichni vyhráli. A tím bezesporu přispěli k tomu, že jsme dokázali pracovní poslání Střediska sociálních služeb Prahy 13 nepřetržitě a spolehlivě vykonávat navzdory všem těmto těžkostem a komplikacím. Stálo při nás určitě i štěstí, protože pandemie nad námi nezvítězila a my jsme se dokázali postarat o naše klienty. Říkám to s plnou hrdostí a vděkem ke svým kolegyním a kolegům a zároveň s velkou pokorou a skromností nepřeceňovat vlastní síly.

Zaslouží se poděkovat ale i všem, kteří vytvářeli finanční a materiální podmínky pro naši činnost. Poděkování patří zejména MČ Praha 13, hlavnímu městu Praha, Ministerstvu práce sociálních věcí ČR, ale i dalším dárcům a sponzorům.

Všichni výše uvedení mají podíl na tom, že jsme mohli naplnit potřeby našich klientů a zachovat potřebnou kvalitu poskytovaných služeb.

Děkujeme Vám.

 

                                                                           RNDr. Jiří Mašek, CSc., ředitel

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
Zpráva o činnosti SSSP13 za rok 2021.pdf3227,6 kB02.06.2022 08:07
 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky