Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Začínáme se vracet k normálu (aktivity v 1. pololetí 2022)

Začínáme se vracet k normálu (aktivity v 1. pololetí 2022)

Vážené seniorky a vážení senioři,

téměř po půlroční pandemické pauze začínáme v Lukáši znovu společensky "ožívat". Co tedy pro vás plánujeme a připravujeme ve volnočasových aktivitách do konce května 2022:

 

  • 14.3.2022 otevíráme společenské prostory pro činnost klubů, jejichž členové se pravidelně schází v Lukáši (klubovna, počítačová učebna a petagové hřiště),

 

  • 15.3.2022(úterý) opět poběží v počítačové učebně virtuální univerzita třetího věku,

 

  • 23.3.2022 (středa)zahajujeme výuku na počítačích,

 

  • 13.4.2022 (středa)je datum, kdy se bude konat tradiční a oblíbená Velikonoční jízda v Lukáši (podrobnosti připravujeme, prosím čtěte naše stránky, o všem vás budeme včas informovat; hlavně kdy a kde to bude, co si vzít sebou, jak se přihlásit, apod.),

 

  • 18.5.2022 (středa)plánujeme zorganizovat pochod NORDIC WALKING do Třebonického pivovaru (akce je sice ještě daleko, ale už teď připravujeme "pochodový" scénář).

 

Akce zatím připravujeme do konce května, protože v červnu začnou probíhat v prostorách klubovny a přilehlých místnostech stavební práce, související s přístavbou Lukáše. Členy klubů v Domě sociláních služeb Prahy 13 chceme zároveň upozornit, že prostor vedle klubovny je nepřístupný.

Zdravím Vás

Jiří Mašek, Středisko sociálních služeb Prahy 13 

 

 

 


 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky