Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Senioři se scházeli v Lukáši po celé prázdniny

Senioři se scházeli v Lukáši po celé prázdniny

 Dva měsíce přes léto je dlouhá doba pro seniory, kteří se deset měsíců v roce pravidelně scházejí. Proto všem, kteří umožnili jejich prázdninové setkávání v Lukáši, senioři moc děkují.

Senioři se o prázdninách potkávali pravidelně vždy ve středu odpoledne.  Tato přátelská setkávání byla přijímána s povděkem a byla seniory hojně navštěvovaná. Na programu bylo pohoštění kávou a zákusky, přednášky o zdravých potravinách, o léčivých bylinách, hráli se společenské hry a v zábavných testech se procvičovala paměť. Dvakrát mezi nás přišel pan Zbyněk Pasterňák, radní MČ Praha 13, a paní Renata Vlasáková. Oba nám zahráli a zazpívali pro dobrou pohodu. Při kytaře a zpěvu jsme si s nimi všichni zazpívali.
Klubovna byla na některých našich setkáních, kterých proběhlo celkem osm, zcela zaplněna, takže člověk mohl nabýt dojmu, že snad nejsou ani prázdniny.

Pověření vedoucí těchto letních přátelských setkání všem účastníkům děkují za hojnou účast a aktivní přístup, který byl příčinou, že se nikdo nestačil nudit.   


Hrdoušková Helena, vedoucí Klubu seniorů III.
Tomašovičová Milada, vedoucí Klubu seniorů II.
 

Duo "Proč ne"  (Zbyněk Pastrňák a Renáta Vlasákova)Senioři II. a III. KlubuHudební produkceSpolečné hraní a zpívání
 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky