Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Pozor výhodné vstupné na koncert "TRIO AMADEUS", 28.11.2013

Pozor výhodné vstupné na koncert "TRIO AMADEUS", 28.11.2013

 Vážení senioři,

za zakoupený lístek na koncert můžete získat vánoční dárek! Čtěte prosím pozorně dále.

Kulturní dům Mlej a MČ Praha 13 zve všechny seniory, ale i neseniory na koncert TRIA AMADEUS podbarvené tématem "humor v hudbě". Koncert se ukuteční ve čtvrtek 28.11.2013 od 18.00 hod. v Klubu Mlejn. Jedná se o předvánoční koncert, na kterém uslyšíte známé klasické hity - skladby humorného charakteru od A.Dvořáka, J. S. Bacha, W. A. Mozarta, G. Bizeta a dalších světoznámých autorů klasické hudby.....

Pozor! Zvýhodněné vstupné je pro seniory jen za 100,- Kč, ale všechno může být jinak!!!!!!

Protože k tomu navíc za prvních 100 ks vstupenek získají kupující senioři za každou zakoupenou vstupenku balíček exotického čaje z  brazilské Amazonie v hodnotě 88,- Kč. 

Více o čaji na naší přiložené fotce anebo na stránkách výrobce a sponzora koncertu, společnosti  Oro Verde, www.oroverde.cz.

Neváhejte a zkuste být mezi prvním stem kupujících a dostanete dárek, a paradoxně půjdete na koncert, kdy za lístek od KD Mlej sice zaplatíte, ale získáním dárku dostanete lístek, který je za pakatel a nestojí téměř nic. Tedy vlastně stojí jen 12,- Kč. Možná to je proti obchodní logice, ale tak to prostě je.

Každopádně, pokud na koncert příjdete, přejeme Vám příjemný zážitek. Určitě to bude stát za to.

JIM

 

 

Trio Amadeus, koncert na téma humor v hudbě, 28.11.2013 v KD MLEJN od 18.00 hod., cena lístku 100,- KčBalíček čaje z Amazonie za 88,- Kč pro prvních 100 seniorů, kteří si zakoupí lístek na koncert (zakoupením 1 vstupenky získáte 1 balíček čaje)
 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky