Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Pozor důležité, rekonstrukce kuchyně v Lukáši bude ukončena k 2.12.2015

Pozor důležité, rekonstrukce kuchyně v Lukáši bude ukončena k 2.12.2015


Vážení klienti - POZOR – Důležité upozornění!!!


Od 15. 7. 2015 byla zahájena Městskou částí Praha 13 dlouhodobě plánovaná rekonstrukce a modernizace kuchyně ve Středisku sociálních služeb Prahy 13.

Po celou dobu rekonstrukce vaří Středisko sociálních služeb Prahy 13 v pronajatých kuchyňských prostorách v ZŠ Trávníčkova, kam byla  po dobu rekonstrukce jeho  kuchyň i s kuchařským personálem přestěhována. Obědy jsou po dobu rekonstrukce určeny jen pro klienty střediska, kteří s ním mají uzavřenou smlouvu o poskytování sociálních služeb dle podmínek stanovených zákonem o sociálních službách - více též na: www.sssp13.cz/rozvoz-obedu-v-dobe.html . Těmto klientům jsou obědy, právě na základě uzavřené smlouvy,  dováženy pečovatelskou službou do jejich domácností.

V těchto dnech bylo rozhodnuto investorem (tj. MČ Praha 13), že bude realizovat ještě II. etapu rekonstrukce. Ta zasáhne celé zázemí kuchyně, tj. skladové a administrativní prostory kuchyně a celý prostor jídelny. Na jednu stranu je to nepříznivá zpráva, protože původní  ukončení prací bylo původně plánováno k 31.10.2015. Na druhou stranu je ale třeba hodnotit rozhodnutí městské části  jednoznačně pozitivně, protože veškeré práce a úpravy, ke kterým tak či tak muselo dojít, budou provedeny v celém objektu uceleně a jednou pro vždy.

Realizací II. etapy rekonstrukce kuchyně v Lukáši se ukončení prací posouvá ke 2. 12. 2015. Po kolaudaci stavby, která je plánována následně na pátek 4.12.2015, bude jídelna otevřena a předána k užívání veřejnosti. O přesném termínu otevření našeho stravovacího zařízení Vás budeme informovat.

Stávající tedy již probíhající rekonstrukci provádí stavební firma AUSTIS stavební s.r.o. Rekonstrukce a modernizace představuje generální opravu podlahy, která je v havarijním stavu, výměnu staré dosloužilé technologie za technologii novou a návazně na novou technologii osazení výrobních prostor kapacitně odpovídající vduchotechnikou.Celková cena díla je 7,2 milionů Kč. Druho etapu stavebně garantuje společnost B.U.V., spol. s.r.o. Druhá etapa příjde na 2,8 mil. Kč. Ceny jsou počítány včetně DPH.

Velmi se omlouváme za dočasně uzavření provozu kuchyně i za ztížené podmínky při návštěvě našeho Střediska sociálních služeb Prahy 13. V případě dotazů ohledně rekonstrukce kuchyně, k činnosti klubů a volnočasových aktivit, ale třeba i k fungování denního stacionáře,  se obracejte na vedení organizace.

 
Jiří Mašek, ředitel Střediska sociálních služeb Prahy 13

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky