Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Dacia Dokker - auto pečovatel - už chybí vybrat jen čtvrtinu pořizovací ceny

Dacia Dokker - auto pečovatel - už chybí vybrat jen čtvrtinu pořizovací ceny

Středisko sociálních služeb Prahy 13 společně s městskou částí Praha 13 se zapojilo do projektu „SOCIÁLNÍ AUTOMOBIL“, jehož cílem je získat pro Středisko - do dlouhodobého pronájmu za symbolickou jednu korunu ročně - nový automobil Dacia Dokker.

Projekt, nad kterým převzal záštitu starosta městské části Ing. David Vodrážka, podpořila i Rada MČ Praha 13 a sociální výbor.

Automobil bude sloužit pro odvozy seniorů a hendikepovaných osob k lékaři, do nemocnic a na úřady. Pečovatelky střediska s ním budou zajišťovat velké nákupy pro seniory, kteří na to již sami nestačí.

Pořízení vozu je financováno z reklam firem, které si na tomto voze zakoupí reklamní plochu (viz ilustrační foto). Celé to zprostředkovává a realizuje Reklamní agentura Kompakt (www.kompakt-cr.cz/socialni-automobil/). Středisko sociálních služeb Prahy 13 se tohoto projektu už dvakrát úspěšně zúčastnilo, a od agentury Kompakt pro sebe v minulosti získalo již dva sociální automobily. Jeden z nich ještě donedávna sloužil k rozvozům obědů seniorům do jejich bytů. 

Velké poděkování bude tedy patřit všem, kteří do tohoto projektu vstoupí a zakoupí si reklamní plochu na tomto automobilu, který bude jezdit nejen na Praze 13, ale i na území celé Prahy.  Firmy, které mají zájem o způsob této prezentace a současně chtějí pomoc potřebným, mohou kontaktovat pracovníka agentury Kompakt na telefonu 724 362 514.

V tomto okamžiku je automobil, díky zájmu společností a firem působících na Praze 13, zafinancován z více jak 75 % své pořizovací ceny.

Jiří Mašek, ředitel Střediska sociálních služeb Prahy 13 

Dacia Dokker, ilustrační foto, zdroj: reklamní agentura Kompakt

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky