Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > Akce zrušena - Pojďte s námi z Lukáše tentokrát do Prokopského údolí, 10.6.2013

Akce zrušena - Pojďte s námi z Lukáše tentokrát do Prokopského údolí, 10.6.2013

Pozor, velmi důležité.

Vážení, 3. výšlap bohužel musíme zrušit, neboť terén je, díky abnormálně vydatným dešťům, silně podmáčený a může hrozit i pád stromů. Nechceme nic riskovat, ale nebojte se o nic nepříjdete. Už teď vy\mýšlíme jak akci nahradíme. Samozřejmě ale až bude i terén pro naše vejšlapy vhodný. Děkujeme za pochopení a zdravíme Vás - Váš organizační tým.

Městská část Praha 13, Středisko Sociálních služeb Prahy 13 a organizace SENIOR HELP, pořádá 3. výšlap pro seniory v rámci projektu „ Třináctka v pohybu – Nordic Walking nejen pro seniory“.
Tentokrát půjdeme společně do Prokopského údolí. Sraz účastníků je v pondělí 10.6.2013 v 9.00 hodin ". 

Místem, kde se potkáme je zatím LUKÁŠ, ale - POZOR !!! - možná, že se sejdeme ještě někde blíž Prokopskému údolí. Sledujte proto prosím naše stránjky  anebo se ještě minimálně v předstihu infomujte na případné změny akce v kanceláři Střediska sociálních služeb Prahy 13 u paní  Aleny Hrabětové (viz další informace níže).

Zájemci se mohou opět nahlásit  a získat podrobné informace u paní Aleny Hrabětové na telefonním čísle 251 616 388 nebo mobilu 725 393 061 nebo přímo v kanceláři střediska.
Účastnický poplatek ve výši 20,-Kč hradí každý účastník při osobním přihlášení, nejpozději před odchodem v den výšlapu .

Informace budou též na webu střediska www.lukaspraha13.cz .
Nahlásit se mohou nejpozději do 6.6.2013

Přijďte, těšíme se na Vás.

Alena Hrabětová, SSS P13

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky