Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > 6.12.2017 - Vánoční punčování v Lukáši

6.12.2017 - Vánoční punčování v Lukáši

Pozvánka
 

na vánoční odpoledne v Lukáši dne 6. prosince 2017, které je spojeno s rozléváním vánočního punče, výrobou vánočních dekorací a na závěr s rozsvícením vánočního stromku

Středisko sociálních služeb Prahy 13 zve seniory ve středu  6. prosince 2017 mezi 11.00-13.00 na oběd, na kterém bude zadarmo, starším osmnácti let, rozléván vánoční punč. Pro ty, které punč neosloví, bude připraven čaj. Přijďte všichni, kteří cítíte potřebu, popřát si krásné Vánoce a do nového roku 2018 vše dobré, zdraví a štěstí.

Sváteční odpoledne bude pokračovat dál od 14.00 do 16.00, kdy bude v jídelně střediska probíhat program „Pojďme si vyrobit vánoční dekoraci pro sebe nebo pro své nejbližší“.  Tentokrát si zhotovíme vánoční kužel a jmenovky na vánoční dárky pro naše nejbližší. Jak by výrobky měly vypadat, přinášíme na obrázcích.

Pozor, letos podmínkou vstupu do naší vánoční díly je, přinést si vlastní nůžky, kterými se účastník prokáže před vstupem do jídelny. Bez nůžek se nedostane dál. Důvody tohoto postupu jsou dva. Jednak poprvé každý z vás bude potřebovat na výrobu dekorace nůžky a podruhé, tolik nůžek v Lukáši nemáme. Tak proto jsme zvolili tento postup. Prostě povinností každého příchozího účastníka, vyjma organizátorů, bude vytvoření vánočního výrobku. Jedna židle, jedny nůžky = jedno pracovní místo. 

Zájemci se mohou přihlásit u paní Aleny Hrabětové. A to buď osobně v kanceláři střediska, nebo prostřednictvím telefonu na číslech 725 393 061 nebo  222 543 021. Přihlašte se co nejdříve, kapacita míst v jídelně je omezena.

Hned jak se setmí, to by mělo být pár minut po 16.00 hodině, se všichni odebereme na zahradu k našemu vánočnímu stromu, malému Lukášovi, kterého společně rozsvítíme. Připijeme si punčem, zazpíváme si koledy a popřejeme si klidné a krásné Vánoce.
Budiž požehnán vánoční čas.

Přijďte, těšíme se na vaši návštěvu.

Pracovníci Střediska sociálních služeb Prahy 13

Praha 14.11.2017

JIM

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma