Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > 4.12.2018, Vánoční punčování v Lukáši

4.12.2018, Vánoční punčování v Lukáši

Pozvánka

 na vánoční odpoledne v Lukáši 4. prosince 2018, které je spojeno s  výrobou vánočních dekorací, rozléváním vánočního punče a na závěr s rozsvícením vánočního stromku

Sváteční odpoledne proběhne od 14.00 do 16.30, kdy bude v jídelně střediska probíhat program „Pojďme si vyrobit vánoční dekoraci pro sebe nebo pro své nejbližší“.  Opět budete mít na výběr ze dvou dekorací. Buď se rozhodnete, že si vyrobíte vánoční dekoraci na dveře (věneček) a nebo si "vyšijete" knoflíkovou vločku na polštářek. Jak by výrobky měly vypadat, přinášíme na obrázcích.

Pro zvýšení dobré nálady všech přítomných a pro jejich vnitřní umocnění svátečního pocitu z blížících se Vánoc, bude hrát živou hudbu duo "A proč ne".

 

 

Pozor, stejně jako loni, tak i letos, je podmínkou vstupu do naší vánoční dílny přinesení si vlastních nůžek, kterými se účastník prokáže před vstupem do jídelny. Bez nůžek to prostě zase nepůjde. Vedou nás k tomu dva důvody. Jednak za prvé každý z vás bude potřebovat na výrobu dekorace nůžky a za druhé, tolik nůžek v Lukáši nemáme. Ergo kladívko, jedno pracovní místo u stolu = nůžky + židle.  Z povinnosti mít nůžky jsou vyjmuti organizátoři "Punčování". Pro výrobu věnečku bude třeba tavné pistole. Sice pár jich máme pro vás k dispozici, ale nebude od věci, pokud tavnou pistol vlastníte, abyste si jí vzali s sebou, čímž urychlíte vlastní výrobu dekoračního věnce. 

Zájemci se mohou přihlásit u paní Aleny Hrabětové. A to buď osobně v kanceláři střediska, nebo prostřednictvím telefonu na číslech 725 393 061 nebo  222 543 021. Přihlašte se co nejdříve, kapacita míst v jídelně je omezena.

Hned jak se setmí, to by mělo být pár minut po 16.00 hodině, se všichni odebereme na zahradu k našemu vánočnímu stromu, malému Lukášovi, kterého společně rozsvítíme. Připijeme si punčem, zazpíváme si koledy a popřejeme si klidné a krásné Vánoce.
Budiž požehnán vánoční čas.

Přijďte, těšíme se na vaši návštěvu.

Pracovníci Střediska sociálních služeb Prahy 13

Praha 5.11.2018

JIM

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma