Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > 23.4.2016 - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici SDH Stodůlky

23.4.2016 - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici SDH Stodůlky

Na sobotu 23. dubna připravuje Sbor dobrovolných hasičů Praha 13 - Stodůlky pro širokou veřejnost "Den otevřených dveří" ve své hasičské zbrojnici. Děje se tak při příležitosti blížícího se svátku svatého Floriána, patrona všech hasičů.

Stodůlečtí hasiči vystaví před hasičskou zbrojnicí techniku, kterou jsou "vyzbrojeni" k boji proti požáru, ale jiným živelným pohromám.
Návštěvníci se seznámí s vybavením zásahových vozidel, s ochrannými pomůckami, které hasiči používají při zásahu, s činností jednotky spojenou s ukázkovou akcí družstva mladých hasičů. K vidění budou zásahové oděvy, přilby, dýchací přístroje a další vybavení jednotky. Seznámíte se s historií sboru, výstrojí a výzbrojí používanými našimi předky. Děti si můžou zkusit zastříkat ze „džberové“ stříkačky.
Návštěvníkům se otevřou i prostory hasičské zbrojnice, které jsou veřejnosti běžně nepřístupné a které stojí za to vidět.

Neváhejte a přijďte se podívat mezi 10. až 14. hodinou do hasičárny stodůleckých hasičů v Tlumačovské ulici 28 na Velké Ohradě. Stojí hned vedle prodejny Lidlu. Seznamte se s jejich prací, která je pro veřejnost potřebná a prospěšná a pro naši městkou část pak dozajista nenahraditelná.

KOS


 

 

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
Pozvanka_SDH Stodůlky.jpg813,4 kB21.03.2016 14:32
 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma