Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > 22. září 2015, zahajujeme v Lukáši výuku na počítačích pro seniory

22. září 2015, zahajujeme v Lukáši výuku na počítačích pro seniory

Vážení přátelé,

čas běží jako bláznivý a my opět po prázdninách zahajujeme nový školní rok 2015/16 ve výuce na počítačích. Vše je stejné až na jednu drobnost. Tou je termín zahájení - úterý 22.9.2015.  Ale k tomu se ještě dostanu.

Místo výuky zůstává stejné. Učíme se v počítačové učebně ve Středisku sociálních služeb Prahy 13, pro které se vžil již místní název "Lukáš". Až k nám půjdete, tak dejte pozor, protože ve středisku stále probíhá rekonstrukce naší kuchyně. Zvolte proto raději cestu vchoderm C (to je ten úplně krajní vchod, první od vstupní branky k nám, kterým se chodí do klubovny seniorů). Pak nastupte do výtahu a vyjeďte s ním do 2. patra, a projděte chodbou až nakonec ke druhému výtahu a tam sjeďte do 1. patra. Tam už je naše učebna. Ale to už téměř všichni víte. Pokud to nezvládnete, tak běžte, jak jste zvyklí, ale pamatujte, že budete procházet staveništěm a tedy na vlastní nebezpečí.  

A teď tedy k té drobné změně. Asi jste překvapení, že zahajujeme v úterý 22.9.2015. To je skutečně vyjímka. Ve středu 23.9. 2015 se totiž koná výlet parnikem pro seniory, který se pořádá pod záštitou zástupce starosty Ing. Pavla Jaroše. Mimochodem potřebné informace se dovíte na Odboru sociální a zdravotní péče ÚMČ Praha 13 (u paní Dvořáčkové).

Protože jsme nechtěli způsobit některým z vás dilema, pro jakou akci se rozhodnout. Zda zvolit zábavu nebo vzdělávání.  Rozhodli jsem se zahájit výuku vyjímečně v úterý.Tím si tyto dvě akce vzájemně nekonkurují. Je ale potřeba současně říct, že další kurzy na počítačích se budou i nadále konat vždy ve středu dopoledne. Konkrétní termín vždy dohodneme, jak bývá pravidlem, vždy na konci výukové hodiny. 

Jinak časy konání výuky jsou stejné:

Pro začátečníky  9.15 - 10.15 hod.

Pro pokročilejší 10.30. - 11.30 hod.

Výuka probíhá zdarma

Těšíme se na Vás a jsem zvědavi jak jste pracovali nebo nepracovali s počítačem o prázdninách. Ale bát se, že nic neumíte, je zcela zbytečné. Všechno spolu zase zopakujeme a uvidíte, že vše zase za krátkou chvíli budete umět a doženete. Případné dotazy Vám ráda zodpoví paní Alena Hrabětová - email: sekretariat@sssp13.cz, telefon 222 543 021, mobil 725 393 061.

Tak v úterý dvaadvacátého září nashledanou.

Zdraví Vás

Jiří Mašek

 

 

 

 

 

 

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky