Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > ARCHIV > 13.3.2019 - zahájení výuky na PC v dovybavené počítačové učebně

13.3.2019 - zahájení výuky na PC v dovybavené počítačové učebně

Starosta městské části David Vodrážka ve středu 13. března symbolicky otevřel dovybavenou počítačovou učebnu pro seniory v Lukáši.

Díky finančním prostředkům městské části (ve výši 65 tis. Kč) byla počítačová učebna posílena o dalších 10 stolních počítačů, čímž její celková kapacita dosáhla počtu 20 komputerů. 

O výuku počítačů v Lukáši je ze strany seniorů velký zájem. Senioři se v hodinách učí pracovat s internetem, zvládat základy textového editoru WORD, používat e-mail, apod.  Podpora výuky seniorů na počítačích městskou částí a Střediskem sociálních služeb Prahy 13 má za cíl zvyšovat počítačovou gramotnost u seniorů tak, aby se pro ně počítač stal prostředkem pro získání informací, které mohou využít v běžném životě, pro své koníčky nebo pro vzájemnou komunikaci mezi sebou, apod. 

Těsně před slavnostním otevřením učebnyPříprava na křest Příprava na křestSlavnostní křest dovybavené počítačové učebny starostou městské části
Starosta společně se zástupcem IT firmy, která počítače instalovala a tisková mluvčí městské částiStarosta a jeho pár slavnostně laděných slov ke studentům v počítačové učebně
Při práciPři práci
 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma