Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > AKTUALITY > Omezení volnočasových aktivit a ZÁKAZ NÁVŠTĚV

Omezení volnočasových aktivit a ZÁKAZ NÁVŠTĚV

Vážená seniorská,

s ohledem ke stávajícímu šíření onemocnění COVID-19 v Praze v průběhu měsíce září:

a) pozastavujeme od pátku 25.9.2020 na dobu neurčitou činnost klubů seniorů a dětského klubu Kulička  ve Středisku sociálních služeb Prahy 13. Konání  tréninku petangu na venkovním hřišti se zatím neruší. Rozhodnutí o jeho případném pozastavení  v tomto okamžiku ponecháváme na vedoucím klubu.

b) rušíme  7. ročník  Lukiády  s termínem konání ve středu 30.9.2020,

c)  musí povinně nosit roušky nebo respirátory (zakrývající nos i ústa)  všechny osoby nacházející se v budově střediska nebo v jeho venkovním areálu při respektování a dodržování aktuálních hygienický a bezpečnostních opatření vydaných kompetentními orgány státní správy (např.  Hygienická stanice hl. m Prahy),

d) vyhlašujeme zákaz návštěv v bytech seniorů vyjma jejich rodinných příslušníků a dále pak pečovatelek a zdravotníků, které se o ně starají.

K výše uvedeným opatřením přistupuje Středisko sociálních služeb Prahy 13, aby ochránilo samotné seniory – návštěvníky střediska a zejména pak, aby zvýšilo  prevenci  zdravotní, hygienické a bezpečnostní ochrany pro  pracovníky terénní pečovatelské služby  tak, aby mohli poskytovat služby klientům u nich doma.

Přijatý postup konsultovalo středisko s předsedou bezpečnostní rady a starostou MČ Praha 13 Ing. Davidem Vodrážkou.

Jiří Mašek, ředitel Střediska sociálních služeb Prahy13

 

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky