Login:
Heslo:
 
"Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to." Albert Einstein
Hledat
Navigace: www.sssp13.cz > AKTUALITY > Denní stacionář pro seniory v Lukáši má volná místa

Denní stacionář pro seniory v Lukáši má volná místa

Vážení zájemci,

Dovolte, abych Vám touto cestou přestavila denní stacionář ve Středisku sociálních služeb Prahy 13. Pečujete ve své rodině o Vaše blízké a vnímáte, že i přes Vaši snahu a péči se Vaši blízcí (rodiče, prarodiče) cítí osamělí nebo dokonce tráví dny sami v domácnosti, do které se vy vracíte až večer.

Rádi byste, aby Vaši blízcí den strávili v příjemném prostředí ve společnosti lidí s obdobnými zájmy?

Každý pracovní den od 8 do 16:30 hodin jsou pro tyto účely otevřeny prostory denního stacionáře ve Středisku sociálních služeb Prahy 13.
V denním stacionáři je o klienty dobře postaráno. Zajištěna je pro klienty celodenní strava ve formě dopolední, odpolední svačiny a oběda (výběr ze dvou jídel) a řada zajímavých činností, spočívajících v hraní her, cvičení paměti či ve zhotovení různých jednoduchých výrobků. Několikrát do měsíce je zajištěn také kulturní program v podobě hudebních vystoupení. Účast na těchto aktivitách je však zcela dobrovolná.

Díky osobnímu přístupu našich pečovatelek si Vaši blízcí vytvoří dojem příjemného rodinného prostředí.
Denní stacionář i celé prostory Střediska sociálních služeb jsou bezbariérovým sociálním zařízením, určeným pro seniory a osoby se zdravotním handicapem, avšak naše dveře jsou otevřeny i všem lidem, kterým není lhostejný život seniorů, ať již jde o rodinné příslušníky nebo o přátele či sousedy.

Více informací o službách, provozu denního stacionáře, cenách za poskytované služby, ale i společenských akcích naleznete na www.sssp13.cz. Své dotazy posílejte na adresu socialniMC@sssp13.cz nebo zavolejte na tel.: 222 543 021 nebo 602 527 959.      


 

 
© www.sssp13.cz - vytvořte si také své webové stránky